درباره ما

سرمیز چیست؟

سرمیز اولین وب سرویس ثبت سفارش غذای شرکتی است که جهت بهبود روند ثبت سفارش توسط پرسنل،
سرویس دهی مناسب که توسط تیم سرمیز پیگیری و کنترل میشود.


سرمیز راهکاری برای بهبود فرهنگ سازمانی

یکی از دغدغه های امروزی شرکتها وسازمانها در هر سایز و اندازه، توجه و مراقبت از فرهنگ سازمانی است. فرهنگ و رفتار سازمانی به معنای ارزشها و اولویت های مشترک میان افراد یک گروه یا سازمان است. با اینکه از سال های پیش مفهوم فرهنگ سازمانی وارد علم مدیریت شده است اما تغییرات سریع و بسترهای متفاوت سازمانهای امروز نشان می دهد که توجه به این مفهوم باید به صورت پویا، انعطافپذیر و همیشه در بهروزترین حالت ممکن اتفاق بیافتد.

این فرهنگ سازمان شماست که در اعضای گروهتان ایجاد انگیزه می کند برای اینکه در قبول مسئولیت ها و انجام امور مربوط به سازمان بهترین عملکرد را داشته باشند. یک فرهنگ مراقبتی و حمایتی خوب می تواند کارکنان یک سازمان را در یک مسیر متحد کرده و برای رسیدن به هدف به آنها انرژی دهد.

بسته به اولویت ها و اهداف سازمان، روش های مختلفی برای مراقبت از این فرهنگ سازمانی وجود دارد اما راهکاری که کسب و کار سرمیز به آن رسیده و به نظر می رسید که یکی از عمومی ترین سرویس ها و مناسب هر سازمانی باشد: ناهار دور هم در محل کار.

غذا یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین آیتم های یک فرهنگ است. فارغ از محتویات غذا، اینکه شما در چه حالتی، با چه سبکی و چه کسانی غذا می خورید حرف های زیادی را راجع به شما می زند. ضمن اینکه روانشناسان سال هاست به این نتیجه رسیدهاند که غذای مشترک، فرهنگ و خلق و خوی مشترک میسازد.

سرمیز، منوی متنوعی از بهترین رستوران های تهران را به صورت هفتگی به اعضایش می دهد. شما می توانید برای کارکنان شرکت و سازمانتان یک پنل اختصاصی داشته و اعضا غذاهای مورد علاقه شان را از منوی غذای شرکتی انتخاب کنند. باقی کارها با سرمیز است. غذا را از رستوران های مختلف، تهیه غذا و یا کترینگ می گیرد و به صورت یکجا در یک زمان از قبل مشخص شده به دست شما می رساند و می توان تجربهی رفتاری غذاخوردن کنار هم و به صورت جمعی را بدون کار اضافه در داخل دفتر و دردسرهای ارتباط با رستوران ها، در سازمان وارد کرد کافی است با سرمیز هماهنگ باشید.

با توجه به اینکه روال پرداخت نیز در امور مالی و حتی برای اعضای سازمانهای مختلف با هم متفاوت است، سرمیز برای شیوه پرداخت نیز انعطاف پذیری بالایی دارد و بسته به اولویت های مالی شرکت می توان آن را پیش برد.

یکی از دردسرهای شرکت هایی که برای کارکنان خود غذا تهیه می کنند، پایین آمدن کیفیت غذا بعد از روزهای اول قرارداد با یک رستوران یا تهیه غذای خاص است. سرمیز این مشکل را حل کرده؛ نه تنها بر کیفیت غذا به صورت روزانه نظارت می کند، بلکه این امکان وجود دارد که به سرعت رستوران و منوی شرکتی جدیدی با سرویس دهندهی قبلی جایگزین شود.

در واقع با سرمیز به سازمانتان با کیفیت بهتری امتیاز می دهید و در عین حال به سلیقه های مختلف نیز احترام می گذارید. این یعنی انگیزه ی بیشتر برای مسئولیت پذیری بالاتر و طبعاً وفاداری و نتایج بهتر.


مزایای عضویت در سرمیز

ارسال یکجا:ارسال یکجا: تمام غذاهای سفارش شده از سمت شما به صورت بسته بندی شده و یکجا تحویل خواهد شد و میتوانید همزمان و در کنار هم سر یک میز ناهارتان را میل کنید

تنوع غذایی:هر نفر جداگانه ناهار را انتخاب کرده، (فرقی نداره هم فست فود و هم ایرانی) و کنار همکاراتون می تونید سرمیز مشغول خوردن ناهارتون بشین

پرداخت دوره ای:شما در طی یک دوره غذاتونو سفارش میدین و در آخر دوره یکجا هزینه را پرداخت می کنید و دیگه لازم نیست واسه هر سفارش درگیر پرداخت و پول پیک باشید

پیک رایگان:تنوع غذایی از سرمیز با تحویل به موقع بدون پرداخت هزینه پیک

پشتیبانی کامل:در تمام مراحل سفارش تا تحویل غذا پشتیبانی سرمیز کنار شماست

قیمت رقابتی:کمترین قیمت ولی با در نظر گرفتن بهترین کیفیت

تحویل به موقع:همه روزه در ساعت مشخص غذای خود را تحویل بگیرید

کنترل کیفیت:بررسی کیفیت غذا توسط کارشناسان تغذیه سرمیز